50. Yıl Mesajı

Doğu’dan Batı’ya, Kuzey’den Güney’e sayısız limana sorumluluklarımızı yükledik ve boşalttık.

Sayın Turgut KIRAN ile 1959 yılında 1.500 Dwt’luk ilk gemimizle başlayan serüvenimiz, 50. Yıla girdiğimizde ulaştığımız 450.000 Dwt’luk 19 gemi filosu ile sürdü. 2017 yılında da 16 gemi ve 1.00.000 Dwt kapasitesine ulaştık.

Tutkuyla başlayan, azimle, çalışkanlıkla, kararlılıkla süren bu yolculukta, denizcilik sektöründe her zaman yenilikçi ve öncü olduk. Yenilikçi, öncü ve sürdürülebilir büyüme anlayışımızla sektörün tüm dünyadaki gelişimini yakından izledik. Ülkemizde denizcilik sektörünün gelişmesi için tüm olanaklarımızı kullandık.

Sektörün sürekli gelişen ve değişen gereksinimlerine yanıt verebilecek deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ürünü, sorunsuz ve kapsamlı çalışan teknik donanımımızla sektörde iz bırakacak çözümler geliştirdik.

İnsana ve doğaya her zaman saygılı olduk. Gelecek nesilleri gözeterek, denizlerimizi kirletmeden, ilkelerimizden ödün vermeden ülkemiz bayrağını dünya denizlerinde şerefle dalgalandırdık.

Bu gururu başta onursal başkanımız Sayın Turgut KIRAN olmak üzere tüm Kıran Holding çalışanlarına ve ülkemize armağan ediyoruz.